Menu

Генерал Микола Каплій: «В «тітушки» набирають «безпрєдєльний» молодняк»

Генерал Микола Каплій: «В «тітушки» набирають «безпрєдєльний» молодняк»

Екс-керівник Черкаської міліції Микола Каплій розповів про те, чим відрізняється нинішній Євромайдан від Помаранчевого та звідки в Черкасах беруться «тітушки».  

– Сьогодні на майдані більше молоді – це добра ознака. 2004 року активну громадянську позицію проявляли старші, більш зрілі люди. Зараз ми бачимо молодь, студентів, і мене це радує, бо, якщо ми маємо таких свідомих дітей, у нас є майбутнє.

Окрім того, на Євромайдані значно більше провокацій, 2004 року цього практично не було. Такі провокатори сьогодні є в кожному обласному центрі. Наприклад, у Черкасах я їх знаю у обличчя, вони були й біля обласної виборчої комісії, коли у Булатецького вкрали перемогу, і практично на всіх протестних масових громадянських акціях.

Читайте також: Генерал Микола Каплій: «Якщо ти нинішньому беркутівцю даси вкусити пальця – він відхопить тобі руку!»

Ні для кого не секрет, що в Черкасах їх очолював Вадим Береза. Але, зрозуміло, він не сам собі захотів та давай формувать угрупування, йому дали наказ. Серед черкаських тітушок є колишні спортсмени і ті, що хотіли бути ними. Однак в основному набирають «безпрєдєльний» молодняк, який за 100-200 гривень готовий постояти, погавкать, а коли треба, то й руками помахати. Це бандити, які мають підтримку влади та міліції. Коли це таке було, щоб тулубюгенд виставляли між міліцією та людьми?

вгору