Menu

«Вільні демократи» спитають Білоусова, чим йому заважав прапор Євросоюзу

«Вільні демократи» спитають Білоусова, чим йому заважав прапор Євросоюзу

Голова депутатської групи «Вільних демократів» у Черкаській міській раді Олег Ліходькін вважає, що події при піднятті прапору ЄС перед Черкаською міською радою є наслідком брутального порушення демократичних норм секретарем Черкаської міської ради, комуністом Віктором Білоусовим. Йдеться про втручання в гарантовану Конституцією можливість проводити мирні зібрання громадою.

- Перша спроба обмежити проведення мирних зібрань шляхом заборони проведення мирних зібрань на окремих площах міста була на початку року виконкомом під головуванням першого заступника міського голови Віктора Беззубенка. Але тоді за ініціативи «Вільних демократів» рішення виконкому про обмеження місць проведення мирних зібрань було скасовано, - говорить Олег Ліходькін.

За його словами Віктор Білоусов пішов ще далі, заборонивши мирні зібрання шляхом рішення суду. Таким чином він позбавив міську раду втрутитись в це беззаконня, бо відмінити рішення суду може тільки суд вищої інстанції.

Але Черкаська міська рада має можливість дати оцінку цим діям секретаря міської ради.

- Для проведення депутатського розслідування подій 11 грудня при піднятті прапора ЄС будемо скликати позачергову сесію міської ради. В ході роботи сесії порушуватиму питання оцінки дій Білоусовим, який ініціював рішення про заборону мирних зібрань у Черкасах, - заявив Олег Ліходькін.

вгору