Menu

В опозиції заявили про найсерйозніші порушення на виборах у Черкасах Рекомендуємо

  • Автор  УП
В опозиції заявили про найсерйозніші порушення на виборах у Черкасах

Микола Булатецький відкликає своїх людей із комісій. [ВІДЕО]

Під час довиборів до Верховної Ради на 194-му виборчому окрузі у Черкасах зафіксовано серйозні порушення. Про це на брифінгу заявив заступник голови партії Сергій Соболєв, пише УП.

За його словами, у Черкасах склалася безпрецедентна ситуація: на третину виборчих комісій не допущені спостерігачі від опозиційного кандидата Миколи Булатецького, міжнародні спостерігачі, преса.

"Як повідомив Микола Булатецький, о 19:30, коли з його штабу на дільниці мали виїжджати спостерігачі та преса, автомобілі ДАІ заблокували єдиний виїзд зі штабу. Рівно через півгодини, о 20.00, виїзд був розблокований", - зазначив Соболєв.

"Для чого це було зроблено? Бо за законом потрапити на дільниці, щоб далі спостерігати за ходом підрахунку голосів, можна тільки до 20.00", - наголосив він.

Таким чином влада заблокувала можливість перевірки підрахунку голосів щонайменше на третині дільниць на окрузі, зауважив Соболєв.

"На нашу думку, це вже може бути серйозною підставою для визнання виборів у 194-му окрузі недійсними", - заявив Соболєв.

Кандидат у депутати Микола Булатецький через свою сторінку facebook заявив, що про масові порушення під час голосування, відкликає своїх людей з комісій.

15 грудня 2013 р 22:55
 
Mikola Bulatetsky
Вибори сфальшовані

Блокування мого штабу за півгодини до підрахунку голосів показало, що влада ні перед чим не зупиняється. Спочатку вона заплющила очі, коли тисячами скуповувалися голоси виборців. 
Сьогодні за сприяння силовиків мене позбавили можливості проконтролювати чесність підрахунку голосів. Понад 30 учасників виборчої кампанії – міжнародні спостерігачі, представники ЗМІ, я особисто та мої довірені особи – не змогли добратися до виборчих дільниць. 
Подальше продовження цього фарсу вважаю недоцільним. Закликаю всіх своїх членів комісій та спотерігачів від опозиційних партій відмовитися надалі брати участь у запропонованому фальсифікаторами сценарії. Нехай під брехливим протоколом не буде нашого підпису.
вгору