Menu

За день до виборів затримали скупників голосів по 194 округу

За день до виборів затримали скупників голосів по 194 округу

14 грудня близько 12.30 за адресою Хрещатик, 200 представники Громадянської мережі «Опора» зафіксували організацію підкупу виборців по 194 округу.

 

Спостерігач «Опори» повідомив, що біля ресторану “Коктейль” і магазину, що на вулиці Хрещатик, невідома жінка стояла зі списками виборців і спілкувалась з ними про те, щоб видавати кошти за голосування за певного кандидата.

- Запропонували 100 гривень за те, щоб я дав свій паспорт, вони зроблять копію першої і другої сторінки та прописки, а коли я прийду голосувати, мені дадуть бюлетень з відміткою за кандидата, - розповів очевидець Ярослав.

Жінка мала списки з адресами і номерами телефонів, посередник брав по 5 паспортів, робив копії десь, і віддавав паспорти разом 100 гривнями.  Ще 150 гривень пообіцяли дати після голосування.

Один з юнаків почав знімати жінку і процес збору документів перервався. Жінка почала панікувати і кричати «Не торкайтесь мене», коли представники політичних партій, кандидатів і громадські активісти взяли її в «кільце», щоб затримати до приїзду міліції. Правоохоронці їхали близько 40 хвилин. Поряд на паркові у машині був помічений начальник Соснівського райвідділу міліції, а коли побачив, що відбувається, вийшов з машини і десь зник.

Коли приїхали правоохоронці, посередник з грошима швидко пішов, жінка намагалась порвати списки в своїй сумці, кажучи, що вона консультант косметичної компанії.

Дивіться відео на тему

{youtube}42f2jobF5Zg{/youtube}
вгору