Menu

Петро Чернявський: «Черкащани хоч і продажні, але абсолютно чесні»

Петро Чернявський: «Черкащани хоч і продажні, але абсолютно чесні»

Голова Громадської організації "Черкаси - твій дім" Петро Чернявський висловився на «Фейсбук» стосовно довиборів на 194 окрузі.

- На мій погляд вже очевидно, що Булатецький програв вибори. Вірніше було б сказати, що не Булатецький прогав, а Поплавський купив вибори.

Про тотальний підкуп виборців знав кожен школяр, але за їх масштаби винуватий Булатецький. Вірніше бездіяльність його штабу, якщо взагалі був той штаб, як такий. Вся робота по протидії підкупу зводилася до бла- бла і ай- ай- ай. І це по при досвід принесений ще Шуфричем, який довів, що черкащани хоч і продажні, але абсолютно чесні. Вони завжди голосують так, як їм платять. Тому потрібно було не заробляти на виборах, не "жидити" кошти, а не пожаліти 5-10 тис. $ і купити одного-двох інформаторів з команди Поплавського, відслідкувати їх розгалужену сітку провокаторів, що займаються підкупом і сколотивши команду прихильників (якою так нахвалився Булатецький) одномоментно їх накрити та здати правоохоронним органам. Тоді був би не лише резонанс, а й всі підстави на відкриття кримінальних спав. Але знаючи організаторські здібності Миколи, вийшло так як вийшло. Проте хто міг організувати таку роботу? Єдине на кого покладався Микола - це на свого сина. Та на жаль, досвід не заміниш відданістю. Ці речі не можуть замінити одна одну, а можуть лише доповнювати.

Читайте також: За день до виборів затримали скупників голосів по 194 округу

І наступне. Миколі треба було менше виступати на різних зібраннях своїх прихильників, тому що з кожним його виступом коло прихильників не збільшувалось, а зменшувалось. Проблема в тому, що він виступав не як кандидат в депутати і навіть не як депутат, а як трижди депутат. Він виступав зухвало, як диктатор для якого не існувало іншої думки крім його власної. Наприклад, під час виступу в нас на "Бізнесклубі" Микола Іванович просто пообіцяв (як стане депутатом) звільнити з роботи одного з його членів, хто не поділяв його (Миколині) погляди. Після того, як він покинув зібрання, 80% з тих, хто думав за нього голосувати сказали, що тепер цього категорично робити не будуть. Приблизно таким же чином відповіли і студенти, обізвані провокаторами під час одного з мітингів. А скільки було таких зустрічей... Люди все більше переконувалися, що він лише "лає" на "бандитів", але при цьому зовсім не вникає в суть проблем і не пропонує шляхи їх вирішення. Вірніше шлях лише один - " банду геть!" Під такий стиль і таке бачення навряд чи можна було розраховувати на підтримку думаючий людей, а це саме ті 5-10% яких йому не вистачило.А взагалі то, можливо, вся ця аналітика нічого не варта, а дійсно існує якась "Карма Булатецького", яка просто жартує над очевидною перемогою, намагаючись змінити людину, зробити її спочатку щирою, а потім владною? Адже потрібно вбити Дракона в собі, а не вбити його для того, щоб самому стати Драконом.

вгору