Menu

У день голосування замінили членів двох дільничних комісій

У день голосування замінили членів двох дільничних комісій

На двох дільницях виборчого округу № 194 15 грудня було проведено заміну членів ДВК. Зокрема в комісії №711 081 замінили голову комісії, а на ДВК № 711 009 – секретаря. Про це повідомляють представники Громадянської мережі "Опора".

Документи з мокрими печатками новопризначені члени комісії змогли пред’явити тільки сьогодні в обідню пору коли тривала процедура голосування. А, згідно частини 3 ст. 36 Закону України «Про вибори народних депутатів» член комісії може приступити до виконання своїх обов’язків лише після складання присяги, що складається на засіданні ДВК. Оскільки, особи, що мали замінити членів ДВК не мають права під час процедури голосування складати присягу. Та всупереч вимогам закону про вибори на ДВК № 711009 новий секретар склала присягу о 14 годині дня. На ДВК №711081, новий голова складав присягу о 17.30.

Відповідне рішення щодо проведення замін у складі дільничних комісій ОВК прийняла ще 13 грудня, проте поставити до відома членів ДВК вони не змогли. Причиною, змін в день виборів є те, що новопризначені члени ДВК не могли ні в суботу, ні на ранковому засіданні в день голосування представити офіційного документа з печаткою, який би дозволяв їм складати присягу.

 

 

Дивіться відео на тему

{youtube}DqC9Osp4QoY{/youtube}
вгору