Menu

Експерт: Рік губернатора Черкащини: від прозорості до кулуарних призначень

  • Автор  vechirka.net
Експерт: Рік губернатора Черкащини: від прозорості до кулуарних призначень

Дії Ткаченка у різні періоди на посаді направлені в кардинально різні напрямки. На початку – зміни на краще, зараз – кулуарні призначення і безініціативність. Про це розповів голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик.

«В першу чергу варто сказати, що для приходу і призначення Ткаченка склались відповідні позитивні обставини, які йому зіграли на користь. Він прийшов на першій хвилі постреволюційних змін в країні. Він не був представником колишньої влади, не був замішаний у співпраці з нею, тому його було погоджено на посаду і громадськістю, і політичною партією, і місцевою владою. Крім того партія «УДАР», від якої він зайняв квоту, не мала у громадськості критичних оцінок», – розповідає він.

За його словами, губернатор Ткаченко на початку своєї діяльності і зараз, коли пройшов рік – це дві різні людини, які діяли в абсолютно протилежних напрямках.

«Перші його дії були спрямовані на відкритість, прозорість, намагання щось змінити. Дійсно він показав себе в організаційному плані, економічна частина теж більш-менш працює, була активна підтримка переселенців, військових. Але вже через деякий час всі почали розуміти, що його стратегія змінюється. Відбулося дуже багато кулуарних призначень, домовленостей, намагання створити фіктивну громадську раду, махінації», – вважає Михлик.

Підсумовуючи, він зазначив, що на посаді він утримається до місцевих виборів, але зараз у Ткаченка немає команди однодумців. У своїх рішеннях він не самостійний і залежить від багатьох векторів: партійних сил, місцевих представників влади та особистих знайомств.

Нагадаємо, у березні 2014 року указом Президента України Ткаченка Юрія Олеговича призначено на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Системою народного контролю «Слово і Діло» зафіксована 51 обіцянка. Губернатор виконав 34 свої обіцянки, 2 залишаються не виконаними, а інші 15 він ще має шанс реалізувати.

вгору