Menu

Черкаські журналісти прикрасили ялинку біля облміліції фотографіями побитих колег

  • Автор  vechirka.net
Черкаські журналісти прикрасили ялинку біля облміліції фотографіями побитих колег

Близько півсотні черкаських журналістів провели мітинг під стінами управління МВС України у Черкаській області.

Представники місцевих ЗМІ вийшли на підтримку побитої на трасі поблизу Борисполя журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол. У руках тримали фотографії побитої Тетяни Чорновол та журналістів, які на Євромайдані постраждали від рук працівників міліції. Дехто тримав плакати з гаслом "Кривавого міністра – геть!" та потретом міністра МВС Віталія Захарченка, намальованого червоною фарбою.

Дивіться також: Запис відеореєстратора Тані Чорновол

Разом журналісти проскандували: «Мусор – на свалку, Захарченка – у відставку!», «Ганьба!» та «Геть кривавого міністра!». Опісля журналісти почепили фотографії на ялинку біля приміщення УМВС. Кілька світлин побитої Тетяни Чорновол та плакат "Нас б'ють. Захистіть нас" почепили на дверях міліції.

Також журналісти черкаських ЗМІ написали колективного листа до начальника управління УМВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна з вимогою провести прес-конференцію. До свого листа вони додали символічний орден ганьби, на якому зображено фото побитих міілціїє журналістів. Його попросили передати міністру МВС.

– Ми вже тут проводили одну акцію протесту після побиття журналістів, яке сталося у Києві. Але ми бачимо, що ні міністр Захарченко, ні Янукович нас не побачили та не почули. Ми з колегами вирішили зробити символічний орден для Віталія Захарченка. Це можна назвати війною влади проти журналістів, – заявила під час мітингу шеф-редактор ТРК «ВІККА» Світлана Пічугіна.

Дивіться відео на тему

{youtube}4MLxzhn3XTQ{/youtube}
вгору