Menu

Депутати Черкаської облради затвердили звіт Валентини Коваленко - фоторепортаж Рекомендуємо

Депутати Черкаської облради затвердили звіт Валентини Коваленко - фоторепортаж

Щойно депутати Черкаської обласної ради 66 голосами затвердили звіт голови обласної ради Валентини Коваленко. Утрималися три черкаських обранці.

Голова зачитала звіт, де розповіла про досягнення у її роботі, а також плани на майбутній рік. Однак зазнала критики від своєї опонентки Любові Майбороди. Зокрема, депутатка оцінила звіт голови як такий, що зроблений у кращих традиціях радянського часу.

- Суцільні позитивні моменти, він нічим не відрізняється від того, що ми чули від Черняка та його попередників. Усе в нас добре, всі їздять, всі працюють. Навіть брежнєвські фрази: злагода, конструктивна співпраця, усі ми разом. Це бутафорщина, яка переходила зі звіту у звіт кожного з голів обласної ради, - проаналізувала Любов Майборода. - Що стосується звіту заступника голови обласної ради Наталії Кравцової, то тут взагалі одні перли: зокрема, ефективне управління майном є джерелом наповненя бюджету. Ідеться про те, з ефективного управління майном обласної ради до бюджету зайшло 600 тис. грн., однак в цей самий час на комунальні підприємства із обласного бюджету пішло 6 млн грн.

Тож, резюмувала Любов Майборода, - усі дії Валентини Коваленко були спрямовані на те, щоб залишитися при посаді. Зрозуміло, що така постановка питання саму Валентину Михайлівну образила. Вона сказала, що бачить Бог, зберегти посаду вона не намагалася.

Вступилася за свою колишню колегу по фракції Наталія Старікова:

- Звіт Валентини Коваленко – це оцінка і нашої діяльності, бо ми її поставили на цю посаду. Є різниця, як депутатам працювалося раніше і при Валентині Михайлівні. Навіть просто виступити з-за трибуни раніше в обласній раді було неможливо. Адже звідти (вказала пальцем вгору – ред.) вирішували, кого пустити, а кого закрити.

 Тож депутати врешті-решт підтримали звіт Валентини Коваленко.

 

вгору