Menu

Від сьогодні всі охочі можуть долучитися до ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан»

  • Автор  vechirka.net
Від сьогодні всі охочі можуть долучитися до ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан»

28 грудня у Черкасах відбулися установчі збори Черкаського обласного відділення громадської організації "Всеукраїнське об'єднання Майдан". Було прийнято статут, обрано раду, до якої увійшли відділення політичних опозиційних партій, громадські організації, діячі, активісти. Питання стосовно президії ради відкладено на понеділкове засідання.

ГО «Всеукраїнське об'єднання Майдан» - це добровільне об’єднання громадян України для захисту конституційних прав і свобод. Громадська організація є добровільним об’єднанням. Діє на добровільній основі, самоврядності, рівності перед законом та публічності, відсутності майнового інтересу її членів. Мета створення організації: перезавантаження системи влади в Україні, поширення та поглиблення протесаного руху по всій території України, донесення ідей майдану до кожного громадянина України, зміна нинішньої влади, проведення чесних виборів, звільнення політичних в’язнів.

- Після засідання всі вирушили на площу до Черкаської мерії, де відбулося велелюдне Народне віче. Зареєструватися у члени новоствореної ГО висловило бажання дуже багато людей, на всіх навіть не вистачило заяв! Усього на черкаському Майдані у члени організації записалося більше 200 осіб, - повідомила депутат обласної ради Наталія Старікова.

- На Черкаському Майдані не вистачило анкет, щоб усі, хто бажає, стали членами Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання Майдан”. Патріотичні черкащани: письменники, політики, учителі, лікарі, студенти, пенсіонери, – усі як один підтримали наміри створення черкаського осередку “Майдану”, – написав на своїй сторінці у Facebook голова Черкаської обласної організації “ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

Як написала на своїй сторінці у Facebook Наталія Старікова, питання стосовно президії ради відкладено на понеділкове засідання.

З понеділка всі охочі зможуть долучитися до організації! Звертайтеся за адресами громадських приймалень ВО "Батьківщина": м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, офіс 42. та бул. Шевченка, 266/1, офіс 319. А також у офіси осередків ВО "Свобода" та УДАР.

вгору