Menu

Рудик шкодує, що його «колеги» обрали Мальдіви, Тенеріфе і Балі

  • Автор  vechirka.net
Рудик шкодує, що його «колеги» обрали Мальдіви, Тенеріфе і Балі

Народний депутат України, обраний по смілянському округу, Сергій Рудик шкодує, що «багато його «колег» обрали Мальдіви, Тенеріфе і Балі замість того, щоб вшанувати пам’ять загиблих в Другій світовій війні», пише "Прочерк".

«Їхні місця «зайняли» ті, хто всім своїм життєвим поступом продемонстрували стійкість і героїзм, і сьогодні, незважаючи на вельми похилі літа і хвороби, прибули на урочистості! На фото – один з таких героїв – Теодор Григорович Ячун. 16-річним юнаком він у далекому 1942 році пішов до УПА, за що отримав у 1947 10 років тюрми, а після ув’язнення – ще майже 30 таборів у Сибіру й Казахстані. Сьогодні йому 89, але я впевнений, що він може дати фору багатьом молодшим за віком співгромадянам! Так тримати, Друже Теодор!!!» – підписав світлини, опубліковані на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», народний обранець.

Зауважимо, що сьогодні Верховна Рада України проводить перше в історії урочисте засідання, присвячене 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та ролі України у Другій світовій війні. На ньому присутні ветерани Другої світової війни.

вгору