Menu

«УДАР» розшукує керівника молодіжного крила партії

  • Автор  vechirka.net
«УДАР» розшукує керівника молодіжного крила партії

Черкаська обласна організація партії «УДАР» оголошує конкурс на посаду керівника молодіжного крила партії. Спробувати свої сили може кожен охочий, хто вважає себе амбітним, цілеспрямованим та бажає відчути себе частиною черкаської політики.

 

- Якщо ти активний та амбітний, позитивний і маєш власну думку, хочеш змінити себе та свою країну на краще, тоді це саме для тебе, - зазначають «УДАРівці».

Як розповідають в обласній організації, обрати керівника молодіжного крила можна було б серед молодих активістів «УДАРу».

- Але ми вирішили, що призначення людини на таку посаду має бути не кулуарним, а публічним, - каже голова обласної організації партії «УДАР», депутат міськради Сергій Кудактін. – До того ж, на відміну від деяких інший партій, ми не влаштовуємо на посади своїх друзів, родичів та кумів. Тому оголошуємо загальний конкурс. Це є свідченням того, що партія «УДАР» відкрита та демократична.

Новообраного керівника молодіжки «ударівці» всіляко будуть підтримувати та виховувати з нього лідера, а в майбутньому ще й політика.

Всіх охочих перевірити свої сили «УДАР» просить звертатися за телефонами (094) 838 37 38, (063) 370 81 66, або ж безпосередньо до офісу м. Черкаси, бул. Шевченка, буд. 266 (ОблАгроБуд), оф. 405.

 

 

 

вгору