Menu

Валентина Коваленко: земельні рейдери найняли проти мене інформаційних кілерів Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Валентина Коваленко: земельні рейдери найняли проти мене інформаційних кілерів

Голова облради Валентина Коваленко Вважає, що проти неї розгорнули інформаційну війну. Так вона відреагувала на публікації в інформагентстві УНН нібито про ї негативне ставлення до переселенців зі Сходу. Валентина Михайлівна вважає, що її слова, на які посилалося інформагентство, були вирвані з контексту, пише "Прочерк".

«Ніяких рішень і розпоряджень щодо переселення втікачів зі Сходу у зону АТО чи щодо їхнього працевлаштування деінде я не приймала. Розумні люди зрозуміють, що для цього в мене немає і відповідних повноважень. Півроку тому на координаційній нараді обговорювали неадекватну поведінку декого із переселенців, які ображали партіотичні почуття черкащан. Тоді я сказала саме про таких людей, які вчиняли вандальські дії щодо пам’ятників і брутально себе поводили, що краще, щоб вони свою енергію спрямували на відбудову Донбасу, зруйнованого сепаратистами і російськими найманцями. Ці випадки були висвітлені в обласній пресі і набули широкого розголосу у суспільстві», – пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» Валентина Коваленко.

«Цим тепер скористались інформаційні кілери, найняті земельним рейдером. Вони виклали у мережу відео зі зміненою датою, щоб люди думали, що це було сказано тепер і саме в тому контексті, щоб демонструвати людям моє начебто вороже ставлення до переселенців. Хоча насправді і обласною радою, і мною особисто надається усебічна підтримка цим знедоленим українцям. На ці брехливі закиди вже відреагували декілька столичних високопосадовців, зокрема, Міністр соціальної політики України Павло Розенко і член політради «Батьківщини» Андрій Павловський. Вони не були ознайомлені зі справжнім станом речей, і цей підступний трюк ввів їх в оману. Шкода, що вони поспішили звинуватити мене, не знаючи справжнього стану речей.

Прикро, що цю брехню підхопила низка всеукраїнських видань, журналісти яких повелись непрофесійно, не звернувшись до мене по коментарі.

Напад на мене – це логічний наслідок моєї принципової позиції у боротьбі із земельою мафією. Я виступила на захист законних інтересів і прав селян кількох районів Черкащини, які потерпають від дій земельного рейдера. Але усі ці злостиві та неправдиві інструменти інформаційного тиску не змусять мене змінити думку і припинити відстоювати інтереси громади і простих людей», – наголосила Валентина Коваленко.

вгору