Menu

Депутати не захотіли голосувати за відставку Одарича Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Депутати не захотіли голосувати за відставку Одарича

Депутати Черкаської міськради на сьогоднішній сесії відхилили пропозицію депутата від «Удару» Артема Гришанова включити в порядок денний питання про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича, пише "Прочерк".

На думку пана Гришанова, Сергій Одарич, перебуваючи на посаді міського голови, не забезпечує виконання своїх повноважень і систематично порушує Конституцію України, байдуже ставитися до громадян міста і депутатів.

Зокрема, Сергій Одарич звернувся до казначейства з листом про зміну передбаченого законодавством порядку проходження платежів та перешкоджав ухваленню Програми соціального-економічного розвитку міста.

Пропозицію Гришанова підтримало 28 депутатів.

Сам Сергій Одарич відповів на спробу імпічменту так:

"Депутат Гришанов сьогодні ініціював дострокову відставку міського голови. Представляючи проект рішення, депутат аргументував його тим, що міський голова, критикуючи депутатів, проявляє неповагу до виборців, які їх обрали. Доволі сумнівна аргументація. А якщо поглянути на результати виборів, то взагалі - безглузда.

  1. За міського голову проголосували 55 809 виборців, а за всіх мажоритарних депутатів РАЗОМ УЗЯТИХ - 31 684 (з них 8 627 - за депутатів Партії вільних демократів).
  2. ЖОДЕН із депутатів у своєму окрузі не отримав такої ж або більшої підтримки, як міський голова.
  3. В окрузі ініціатора імпічмента депутата Гришанова підтримав 901 виборець, а міського голову - 2 084.

То хто має більше моральне право виступати від імені виборців?

Пошукайте якісь інші приводи. Тщательнее надо, тщательнее..."

вгору