Menu

Леонід Даценко разом із колишніми регіоналами пішов у «Відродження»

  • Автор  Тетяна Мартинова
Леонід Даценко разом із колишніми регіоналами пішов у «Відродження»

Минулими вихідними Леонід Даценко потрапив до об’єктивів телекамер центральних каналів. Народний депутат VII скликання, обраний по 197-му мажоритарному округу з центром у Каневі, як делегат брав участь у з’їзді партії «Відродження», до складу якої увійшла низка колишніх регіоналів. Сам екс-нардеп зізнався: розчарувався у нинішній владі, тож вирішив піти в опозицію до неї. Більше того, планує очолити обласний осередок «Відродження» на Черкащині.

Здивування, обурення та обговорення серед політичного бомонду нашої області викликала участь Леоніда Даценка, жертви режиму Януковича-Тулуба у з’їзді партії «Відродження». Там, до речі, був присутній інший одіозний народний депутат від Черкащини – Володимир Зубик. Прес-секретар Леоніда Даценка Тетяна Воронцова пояснила: на з’їзді екс-нардеп був у якості журналіста. Мовляв, він повернувся до роботи. Тож немає нічого дивного у тому, що колишній опозиціонер був присутній за з’їзді. Так само він міг бути поруч із іншими політиками: Порошенком, Яценюком чи Ляшком.

Ще більше здивування викликав подібний коментар, адже на відео видно, як Леонід Даценко бере участь у голосуванні. До речі, на з’їзді делегати обрали нового голову партії – Віктора Бондаря, нардепа, який у минулому скликанні був у фракції Партії регіонів.

- Сьогодні це оновлення проєвропейської і проукраїнської опозиційної до нинішньої влади партії «Відродження», яку свого часу створив покійний Кирпа. Після року роботи нової, «народної», в лапках влади, яка не виконала жодної програмної дії із проголошеного на Майдані, а навпаки зробила усе, аби 90% українців стали в опозицію до її дій. Ця влада фактично нищить майданівські сили, народні ради, громадські об’єднання. Повертає у нашу обласну владу вчорашніх заскорублих і одіозних регіоналів. Знімає із сайту обласної адміністрації програму «Від революції гідності – до гідного життя». Ніхто не покараний із суддів, які судили наших євромайданівців. Таких фактів я можу називати десятками тому я вирішив стати в опозицію до нинішньої влади, – пояснює свою участь у з’їзді «Відродження» бажанням піти в опозицію Леонід Даценко.

Звинувачуючи чинну владу у тому, що дозволила колишнім регіоналам та їх прихильникам знову виграти на виборах та пройти у Верховну раду, Леонід Даценко не погидував іти разом із ними в одну партію. Екс-нардеп зізнався, що політрада оновленого «Відродження» запропонувала йому очолити обласний осередок цієї політичної сили.

«Цілком вірогідно, що я погоджусь на цю пропозицію», – зізнався Леонід Даценко.

вгору