Menu

Порошенківці виключили Колісник із партії. Через "Самопоміч"?

  • Автор  vechirka.net
Порошенківці виключили Колісник із партії. Через "Самопоміч"?

"Солідарність" виключила Ольгу Колісник зі складу депутатської групи "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у Черкаській міській раді. Крім того, Колісник виключили і з партії, пише vikka.ua.

- Депгрупа з розумінням ставиться до позиції депутата Ольги Колісник, яка прагне спробувати реалізувати себе в іншій політичній силі. Вона виконала чимало корисних справ на своєму депутатському окрузі і гідно представляла "Блок Петра Порошенка "Солідарність" в Черкаській міській раді? – заявили після виключення депутатки зі складу партії у прес-службі БПП.

Сама ж Ольга Колісник заявила, що стала депутатом по мажоритарному округу.

- Більше року я представляла їхні інтереси в міській раді від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". За цей період нам спільно вдалося реалізувати чимало корисних проектів та ухвалити важливі для життєдіяльності міста рішення. Дякую колегам по фракції за плідну та конструктивну співпрацю. Проте на сьогодні я бачу себе в іншій політичній силі, оскільки їхні пріоритети в роботі та підхід до створення команди мені ближчі, – прокоментувала таке рішення фракції та партії екс-порошенківка.

Нагадаємо, днями "Самопоміч" оприлюднила попередній перелік кандидатів у депутати міськради в Черкасах. У списку опинилась і Ольга Колісник.

вгору