Menu

Валентина Коваленко: "Це свідоме роздмухування зневіри і розбрату всередині нашої держави"

  • Автор  vechirka.net
Валентина Коваленко: "Це свідоме роздмухування зневіри і розбрату всередині нашої держави"

Те, що вчора відбулося під стінами українського парламенту, страшно, але, на жаль, прогнозовано, вважає голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко.

- Суспільство не сприймало і не хотіло цих змін. Реформи потрібні, і децентралізація теж, але не в тому вигляді, у якому їх виписала правляча коаліція. «Особливий статус Донбасу», призначені префекти, які можуть скасовувати рішення колегіального органу – ради, це зовсім не те, за що люди стояли на Майдані.

Є питання і до діючої коаліції. Чи існує вона взагалі? Адже представники трьох сил, її членів, не підтримали цих змін. Натомість у повному обсязі за це проголосували колишні регіонали, які кинули Україну у вир війни.

Спостерігається і продовження дискредитації патріотів України. Спочатку – «Правий сектор», тепер – ВО «Свобода». Складається враження, що це свідоме роздмухування зневіри і розбрату всередині нашої держави.

І влада, і «свободівці» тепер кивають одне на одного, намагаючись покласти відповідальність за те, що відбулося. Натомість жахливо те, що постраждали невинні люди, а нацгвардієць Ігор Дебрін втратив своє життя. Хочеться висловити щире співчуття його рідним і близьким.

Назріває соціальний вибух. Цьому є як об’єктивні причини, так і, вочевидь, роздмухує жар Москва. Українське суспільство має об’єднатися, не дай боже, піддаватися на провокації. Влада ж мусить дослухатися до людей, інакше ми ризикуємо втратити Україну.

вгору