Menu

Виборами на Черкащині керуватимуть "опоблоківець" і член Піратської партії Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Виборами на Черкащині керуватимуть "опоблоківець" і член Піратської партії

Центральна виборча комісія сформувала склад обласних, районних, міських, районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. Як повідомляє "Опора", Черкаську обласну виборчу комісію очолив Микола Свергунов, 1967 року народження – від місцевої організації партії "Опозиційний блок", пише vikka.ua.

Натомість заступником голови стала Валентина Габ, 1994 року народження – від місцевої організації партії "Піратська партія України".

 Повний перелік членів комісії

Черкаська обласна виборча комісія

 

          Голова комісії – Свергунов Микола Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

          Заступник голови комісії – Габ Валентина Петрівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Піратська Партія України".

          Секретар  комісії – Жиляєв Дмитро Андрійович, 1980 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Члени комісії:

          Андрієнко Тетяна Олексіївна, 1958 року народження – від місцевої організації Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна";

 

          Булка Лариса Павлівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Железняк Сергій Васильович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Патріотичний рух";

 

          Коломієць Петро Павлович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Нова держава";

 

          Крамар Світлана Йосипівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Куча Петро Андрійович, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

 

          Перепьолова Лідія Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

 

          Підгорна Тетяна Петрівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

 

          Сербіна Тетяна Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

 

          Стойко Володимир Юрійович, 1983 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

 

          Трубін Юрій Юрійович, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

 

          Черевко Світлана Євгенівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Чернуха Вікторія Ігорівна, 1989 року народження – від місцевої організації Партії "Справедливість";

 

          Шаповал Володимир Анатолійович, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

 

          Юрченко Ганна Герасимівна, 1943 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

вгору