Menu

Адміністративний ресурс. Влада змінюється, а інструменти ті ж?

  • Автор  vechirka.net
Адміністративний ресурс. Влада змінюється, а інструменти ті ж?

До Громадянської мережі «Опора» звернувся Анатолій Бондаренко (голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», потенційний кандидат у мери) і розповів, що сьогодні, 17 вересня,  він став свідком, як  у  приміщенні Черкаській обласній адміністрації на третьому поверсі Василь Фурман (голова Черкаської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») приймав голів районних адміністрацій і обговорював майбутні вибори, ідеться на сайті ОПОРИ.

Опора звернулася за коментарем і до Василя Фурмана, який підтвердив факт проведення цієї зустрічі. Він розповів, що дійсно на третьому поверсі  він спілкувався із керівниками комерційних підприємств, громадськістю і деякими керівниками райдержадміністрацій. За його словами, предметом  обговорення стала підготовка до  інвестиційного форуму-2015 і Програма розвитку Черкаської області  від «Солідарності».

Аналітик Громадянської мережі «Опора» Марина Макуха вважає, що зважаючи, на те, що зустріч відбувалася у виборчій період у приміщенні обласної адміністрації у робочий час із залученням очильників районних державних адміністрацій, які входять у підпорядкування вертикалі ОДА, цей захід має ознаки використання адміністративного ресурсу, що порушує принцип рівності й неучасті державних органів у виборчому процесі. Нагадаємо, що БПП «Солідарність» уже заявила про своє балотування на місцевих виборах.

вгору