Menu

Три партії вже визначились із кандидатами у мери Черкас Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Три партії вже визначились із кандидатами у мери Черкас

Нині відбуваються конференції місцевих організацій партій про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії, пише vikka.ua.

Так, за повідомленням ГМ "ОПОРА", вчора пройшли засідання черкаських міських організацій партій "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та ВО "Черкащани". На засіданні БПП "Солідарність" на посаду міського голови було висунуто секретаря міськради, депутата Олександра Радуцького, а на засіданні ВО "Черкащани" – політичного діяча Павла Карася. 

Натомість сьогодні вже пройшло засідання Черкаської міської організації партії "УКРОП", від якої на посаду мера балотуватиметься приватний підприємець Андрій Бортник.

Що цікаво, на зборах БПП "Солідарність" був присутній народний депутат Владислав Голуб, а головував на засіданні заступник голови держадміністрації Юрій Сас. Як він зазначив, у нього нині відпустка. Натомість засідання "УКРОПу" відбулося у нічному клубі "ULTRA".

Також на засіданнях партій "УКРОП" та БПП "Солідарність" уже затвердили списки кандидатів, які балотуватимуться у депутати міськради. Кандидатів від ВО "Черкащани" планують висувати завтра, адже, як зазначили представники партії, їхнє засідання відбувається у кілька етапів.

Окрім цього, сьогодні будуть проводитися засідання міських організацій партій: "Самопоміч", "Опозиційний блок", "Народний контроль", а завтра – "Партії вільних демократів", ВО "Свободи" та продовжиться засідання ВО "Черкащани".

вгору