Menu

Представники кількох політсил заявили про фальсифікацію виборів до Черкаської облради Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Представники кількох політсил заявили про фальсифікацію виборів до Черкаської облради

Результати підрахунку голосів виборців до Черкаської обласної ради у підсумковому протоколі підведення підсумків голосування Черкаської обласної виборчої комісії сфальшовано. Про це сьогодні на зустрічі з губернатором Юрієм Ткаченком та начальником УМВС Черкаської області Владиславом Пустоваром заявили лідери низки політичних сил, пише "Кропива".

Зустріч відбулася у малій сесійній залі обласного будинку рад та носила напружений характер. Відбулася вона на вимогу в першу чергу політичної партії ВО «Свобода». Згодом з вимогою зупинити масові фальсифікації доєдналися й ініші політичні сили – ВО «Батьківщина», Укроп, Партія ветеранів Афганістану, Відродження.

Так відповідно до нічного рішення ТВК до Черкаської обласної ради проходять наступні політичні сили, в порядку зростання результату.

БПП- Солідарність – 23,15%
ВО Черкащани – 16,08%
ВО Батьківщина – 12,34%
Радикальна партія – 10,18%
Відродження – 8,01%
ВО Свобода – 6,28%
Опозиційний блок – 6,18%

Укроп – 4,8%
Аграрна партія України – 3,66%
Партія ветеранів Афганістану – 2,79

На фото сторінка з підсумкового протоколу

Кількість депутатів від кожної з партій які заходять в обласну раду.

За озвученою на зустрічі з губернатором інформацією представниками партій голоси були вкрадені у Партії ветеранів афганістану, Укропу, ВО Свободи, Народного Контролю, Соціалістів, Батьківщини, Відродження. Найбільше у порівнянні з даними протоколів з мокрими печатками з районних ТВК вкрадено голосів в Партії ветеранів Афганістану, Укропу та Свободи.

Відповідно і найбільше голосів додавали провладній БПП-Солідарність та Опозиційному блоку.

Нагадаємо, що за паралельними підрахунками провладний БПП набирав суттєво менше підтримки, а Опозиційний блок взагалі не потрапляв до обласної ради.

вгору