Menu

“Опозиційний блок” знову оскаржуватиме результати перерахунку до обласної ради

  • Автор  vechirka.ua
“Опозиційний блок” знову оскаржуватиме результати перерахунку до обласної ради

Представники “Опозиційного блоку” готові ще раз оскаржувати перерахунок голосів Черкаською обласною виборчої комісії. Про це кореспонденту видання “ІнфоМІСТ” повідомив очільник міської парторганізації Олексій Арсенюк.

Зауважимо, що голоси в протоколах співпали із попередніми підсумками виборів. Про це інформував координатор ГМ “Опора” Захар Колісніченко: “Перерахували (зачитали і звірили протоколи по округах), переписали протокол, та без жодних важливих змін. Цілком можливо, що Опозиційний блок скаржитиметься ще”, – написав у “Фейсбуці” Колісніченко.

Як зазначив Арсенюк, “Опозиційний блок” готовий оскаржувати перерахунок. Нагадаємо, раніше ОВК під наглядом представників ЦВК вже здійснювала перерахунок голосів, мотивуючи це “технічною помилкою”, через яку неправильно порахували голоси в протоколах. Похибка склала близько 40 тисяч голосів. Згідно уточнених результатів до облради не пройшли партія «Опозиційний блок», утім потрапили «Партія ветеранів Афганістану» та «УКРОП». Офіційні результати виборів до облради оприлюднила і ЦВК.

вгору