Menu

Смілянський мер пояснив, чому його усунули із посади

  • Автор  vechirka.ua
Смілянський мер пояснив, чому його усунули із посади

Міський голова Сміли Олексій Цибко впевнений, що причиною його усунення із посади став аудит комунальних підприємств. А депутати сприйняли це як загрозу для себе. Про це він розповів 2 березня під час прес-конференції, повідомляє vikka.ua.

"Аудит потрібен був, щоб з’ясувати як використовувалися кошти містян. Я навіть пропонував провести референдум з цього приводу. А депутати сприйняли це як загрозу для себе", – заявляє Олексій Цибко.

Це, за його словами, і спричинило заколот на сесії.

"Я в голосовому режимі закрив сесію, бо колонки вивели з ладу, і думав, що ми з’ясуємо ситуацію на наступному засіданні. Однак депутати почали вакханалію, обрали головуючого і оголосили імпічмент. Чи було це законно нехай вирішить суд. Зараз кажуть, що є люди, які збираються мені блокувати вхід до кабінету", – зауважує Олексій Цибко.

За його словами, всі повноваження він передав секретарю, та запевняє, що протистояння не буде.

Реакції від Анатолія Бондаренка як очільника регіонального відділення Асоціації міст України на цей інцидент поки не було.

"Чекав на руку допомоги, але поки тиша", – додає Цибко.

Нагадаємо, на початку сесії Смілянської міської ради 1 березня сталася сутичка між радником міського голови та представником Правого Сектору. Також депутати оголосити меру Сміли імпічмент.

вгору