Menu

Черкащани долучилися до мовчазної акції #FreeSavchenko Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Черкащани долучилися до мовчазної акції #FreeSavchenko

Акція на підтримку Надії Савченко відбулася сьогодні, 9 березня на Соборній площі міста. Підтримати українську льотчицю, що перебуває на території РФ, у Черкасах прийшли переважно депутати й пенсіонери. Вони тримали таблички з написами «Свободу Надії Савченко», «Надія, живи!», «Надії волю!». Під час акції ніхто не виступав, лише іноді лунали вигуки «Наді – волю!», повідомляє "Громадське ТБ: Черкаси".

– Символ мужності України для мене – це Надія Савченко. Я сам росіянин, і мені соромно, що моя нація опустилася до такого рівня, що підло тримає цю жінку, – говорить учасник акції.

– Наша Надя – це символ України, великий патріот, яка постраждала від російських репресій. На її місці міг опинитися будь-хто. Такі акції важливі для самої Надії, щоб вона знала, що ми небайдужі і що наші серця з нею.

Нагадаємо, акція #FreeSavchenko сьогодні відбувається у різних містах України. 3 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування в знак протесту проти затягування судового процесу. Лікарі відзначають погіршення стану здоров’я українки.

Російські слідчі звинувачують українську льотчицю в причетності до загибелі двох російських журналістів у Луганській області у 2014 році. Сама Савченко провину заперечує і заявляє, що її вивезли на територію Російської Федерації насильно. Російський суд має оголосити вирок українській льотчиці 21 березня.

вгору