Menu

Надії Лаврова – чергова фікція

  • Автор  vechirka.net
Надії Лаврова – чергова фікція

Після обрання нового Прем’єр-міністра України та кабміну, керівник МЗС Росії Сергій Лавров висловив надії на новий уряд стосовно швидкого врегулювання ситуації на сході України шляхом виконання мінських угод. Лавров намагається запевнити світову спільноту, що Росія, більше ніж будь яка інша держава, зацікавлена у мирному врегулюванні військового конфлікту на Донбасі.

Поряд із цим, країна агресор продовжує завозити на Донбас зброю, бойовиків та своїх військових, підтримуючи терористичні організації «ДНР» та «ЛНР». Брехливі заяви кремлівських мужів вже давно стали візитною карткою Москви. Весь світ втомився від популізму, агресії та байдужості Кремля до чужого горя.

Сьогодні необхідно посилити та розширити санкції проти РФ, дати нарешті зрозуміти її керманичам, що вони вже давно переступили межу та мають понести гідну кару. Їм ніхто не пробачить загибелі тисяч людей, зруйновані долі, знищені міста та села.

Тільки спільними та рішучими діями можна перемогти ворога. А ні Європа, а ні Америка не мають стояти осторонь. Крах «путінської імперії» неминучий, проте необхідно продовжувати боротися за кожне життя та кожен сантиметр рідної землі.  

Україна обов’язково переможе, а її герої навіки увійдуть в історію нашого життя.

вгору