Menu

Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» на Черкащині «засвітив» обличчя Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» на Черкащині «засвітив» обличчя

Сьогодні в Черкасах відбулася перша конференція регіональної партійної організації «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», пише "Прочерк"

Під час конференції обрали голову Черкаської обласної організації та сформували Раду і контрольно-ревізійну комісію. Головою обласної організації став колишній голова управління Служби безпеки України в Черкаській області Олег Котляр. Він був призначений начальником управління Служби безпеки області у квітні 2014-го року при Турчинові. У листопаді того ж року звільнений Президентом Порошенком.

Про Котляра сказали, що він проявив себе як патріот, здатен об’єднувати зусилля. Всі дружно підтримали таку особу на посаді керівника обласного осередку і Котляр подякував за довіру. Він запевнив, що хоче змінити країну на краще.

- Ми тепер одна сім’я, - сказав він та відкрив плани на перспективу: заходити по максимуму в ради всіх рівнів.

Також пізніше Котляр відкрив журналістам правду на те, де він був після звільнення:

- Поїхав як рядовий співробітник брати участь в антитерористичній операції. Наскільки зміг, настільки захищав нашу державу.А потім приїхав додому і я не розумію, чого тут не можу застосувати свій досвід, знання, - сказав пан Котляр.

Конференція пройшла з дотриманням усіх формальностей у конференц-залі Східноєвропейського університету. Учасникам реєструвалися, їм крутили рекламний ролик. Звучали пафосні промови про нинішній стан в Україні. І лише присутній АТОвець по-людяному просто висловився: "Країна у глибокому колапсі. При владі ідіоти".

14593461_1879665418928987_357308939_n

На заході були помічені депутат облради від Ляшка, колишній прокурор області Василь Миколенко, який, за словами Котляра, просто прийшов на захід як проректор університету і прихильник партії.

Новостворена політсила, за словами заступника керівника партії Руслана Колєснікова, співпрацюватиме з "Батьківщиною", Народним рухом, "Укропом", "Народним контролем", але не співпрацюватиме з Опоблоком та забороненими нині комуністами. Більше того, Колєсніков заявив, що новостворена партія буде в війні до влади, яка, мовляв, є внутрішнім ворогом.

- Ці офшорники у владі, ці комерсанти і бариги! - емоційно сказав пан Руслан.

Для довідки: Екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко 19 жовтня 2015 року разом з відомими політиками та громадськими активістами презентував громадську організацію «Антикорупційний рух». Опісля активісти заявили про своє об’єднання в Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

вгору