Menu

Міський голова Черкас прокоментував рік роботи Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Міський голова Черкас прокоментував рік роботи

Хоча б коротко розповісти про позитиви і негативи в роботі, які б виокремив для себе міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за рік роботи, – з таким проханням звернувся журналіст «Прочерку» сьогодні до мера у перерві сесійного засідання.

Нагадаємо, що сьогодні – 17 лютого – для мера особливий день, бо рік тому він переміг на виборах. Але детальніше про здобутки запитувати не приходиться, бо новий очільник міста не схильний проводити прес-конференції. Тож доводиться шукати інші можливості для спілкування.

– Тільки не псуй йому настрій, – просить, відходячи від мера, прес-секретар мера

Сам мер нібито й згоджується одразу на розмову.

– Основна проблема, з якою я зіткнувся, це брак кадрів. Не вистачає підрядників, нормальних людей, з якими можна працювати.

– А як щодо досягнень?

– Хай жителі міста оцінюють.

– Але ж все таки, ви ставили собі певні завдання…

– Список був великий, так. Не все вдалося зробити. Але багато чого ми й зробили. Це ті ж тролейбуси, ті ж ділянки доріг, які вдалося закінчити. І будемо далі працювати над дорогами. Спрямували великі кошти на галузь освіти, а це і безкоштовний проїзд, і покращення харчування, інші напрацювання. Однак такі речі, які відбулися зараз на сесії, то після такого опускаються руки. Виходить, що за моєю спиною працювала комісія, яка займалася своїми комерційними питаннями.

– А в вас немає іншого часу для спілкування? – раптом підходить до нас секретар міськради Олександр Радуцький.

У підсумку, він забирає мера на розмову.

Ми ж сподіваємося, що з нагоди своє річниці мер таки колись проведе прес-конференцію, щоб ЗМІ могли задати всі питання, що цікавлять журналістів і аудиторію. А їх накопичилося чимало…

вгору