Menu

Голова облради похвалився успіхами на посаді

  • Автор  vechirka.ua
Голова облради похвалився успіхами на посаді

За нинішню каденцію депутати Черкаської облради встигли прийняти втричі більше рішень, ніж це зробила рада попереднього скликання за той самий період. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив голова Черкаської облради Олександр Вельбівець, коментуючи рік роботи на посаді, пише "Прочерк".

– Ми налагоджували конструктивну роботу між фракціями, органами виконавчої влади. Так, було непросто, бо нинішній склад облради багатовекторний, проте ми прийняли 326 рішень за перший рік роботи у порівнянні зі 184 рішеннями депутатів попереднього скликання. Більше того, третина наших рішень – це звернення, що готували депутатські фракції. Отже 70 рішень, які готували депутати, це були звернення до центральних органів, – зазначив Вельбівець.

«Серцем» ради він назвав вісім депутатських комісій, де формуються проекти рішень і де складається перша думка про те чи інше рішення.

– На жаль, не кожен депутат розуміє важливість роботи комісій, тож не всі їх відвідують. А потім незлагоджена робота в комісіях впливає на роботу ради, – зауважив Вельбівець.

Іншим важливим питанням роботи ради він назвав співпрацю з ОДА, яка є основним ініціатором розробки важливих програм та стратегічних планів розвитку області.

– Досить часто в ЗМІ довелося читати, чи є самостійним голова облради чи це та схема, яка працювала протягом років? Насправді наша робота свідчить про конструктивну співпрацю. І це важливо, бо якщо в період реформування при формуванню нової системи управління на місцях буде інакше, то не буде результату. Не всі програми, ініціативи ОДА приймалися депутатами. Були гострі дискусії. І це говорить про те, що роль і місце облради зростає. Також ми активно включалися в роботу по створенню об’єднаних територіальних громад. І сьогодні таких вже шість в області, – зазначив Олександр Вельбівець.

вгору