Menu

Нардеп Голуб з Парламентської трибуни повідомив про незаконне освоєння коштів у Золотоноші

  • Автор  vechirka.ua
Нардеп Голуб з Парламентської трибуни повідомив про незаконне освоєння коштів у Золотоноші

Народний депутат України від 197 виборчого округу Владислав Голуб під час свого виступу у Верховній раді звернув увагу на розкрадання державних коштів, яке нині здійснюється під керівництвом місцевої влади міста Золотоноша.

"Імідж влади та загалом держави на місцях формує місцева влада. Місцеві бюджети, які значно зросли внаслідок успішної реформи децентралізації, мали піти на користь громаді, але в деяких випадках сталося не так, як гадалося. І ось вам, шановні колеги і шановні виборці, яскравий приклад з мого виборчого округу. Місто Золотоноша, міський голова пан Войцехівський. Саме під його керівництвом іде активне розбазарювання державних коштів, три кримінальні справи і це тільки за два останні роки. Чого тільки варте "освоювання" більше 30 мільйонів гривень за останні три тижні грудня 2016 року, начебто, на реконструкцію колектора»,- зауважив народний депутат.

Він також нагадав, що нині минає третя річниця, як країна позбулася режиму Януковича. «Здавалося б, сьогодні третя річниця від того як наша держава позбулася режиму Януковича, але методи роботи подекуди на місцях залишаються тими самими. Знаково, що в дні пам'яті Героїв Небесної Сотні В. Войцехівський не підійшов до пам'ятника Небесної Сотні і не поклав жодної квітки. Можливо загиблі герої на Майдані не є героями для нього, але ці люди є героями для нас з вами, для всіх українців і для всієї України»,- зазначив депутат.

вгору