Menu

«Хтось каже, що тут провокатори? Ні, тут прості українці», - керівник черкаського «Удару»

  • Автор  vechirka.net
«Хтось каже, що тут провокатори? Ні, тут прості українці», - керівник черкаського «Удару»

Очільник Черкаської обласної організації партії «Удар» Віталій Ілляшенко перебуває у Києві, де відбуваються сутички між євромайданівцями та міліцією.  

«Загін народної самооборони тримає позиції біля стадіону Динамо ім. В. Лобановського. Всі підтримують звук шляхом стукання металевими приладами по парканам.

Разом з черкаськими активістами (Віталій Косяк, Генадій Шевченко, Ігор Тимошенко, Анатолій зі Сміли) знаходились біля спалених автобусів. Мітингувальники час від часу перекидували пляшки з пальним та каміння до беркутівців. Ті стріляють гумовими кулями та кидають каміння у мітингувальників.

До групи передовиків постійно підносять распіратори, протигази, пальне, чай та лимони для зігріву.

Сам отримав першу бойову мікротравму – беркутівці влучили мені важким камінням в ногу. Тепер трішки кульгаю. Помічник депутата Черкаської міської ради - Віталій Косяк був на передовій та разом з активістами охороняв захисну огорожу .

Хтось каже, що тут провокатори? Ні, тут прості українці, які борються за свої права, права надмірно радикальними методами. Знають що роблять.

Почали наприклад піднімати люки та шукати крани для підключення шлангів вже своїх водометів, а також залізли на дах будинку та почали вже звідки на беркут кидати коктейлі молотова.

Повітря надзвичайно важке, навколо багато газу та диму. Боротьба продовжується», - написав він на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

вгору