Menu

Українці в Іспанії розклеїли листівки біля "хатинки" Сергія Тулуба - ЗМІ

  • Автор  vechirka.net
Українці в Іспанії розклеїли листівки біля "хатинки" Сергія Тулуба - ЗМІ
Активісти Майдану розклеїли листівки на стовпах та парканах, а також роздавали агітки перехожим навколо апартаментів голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба в містечку поруч із Сан Педро в провінції Марбелья. Про це повідомляє рух "Відсіч", пише видання "Тиждень".

Вони прагнули розповісти іспанцям, хто такий Сергій Тулуб і звідки в нього гроші на придбання маєтків на одному з найпрестижніших та найдорожчих курортів на південному узбережжі Андалусії.

У листівці, написаній іспанською мовою, активісти зазначають:

"Увага! Негідний поруч із нами! Тут, у Марбельї, мешкає Сергій Тулуб — представник української влади, яка в Україні по-звірячому розганяє мирні демонстрації студентів та вчиняє бандитські напади на активістів. Український народ прагне, щоб Україна інтегрувалася до Європи, але влада ігнорує бажання власного народу і всіляко придушує протести. Зате українські можновладці на вкрадені в народу гроші вже давно покупляли маєтки в Європі", - повідомляють іспанцям активісти.

Вони також зазначають, що Тулуб є власником апартаментів в елітному готельному комплексі Rincon Andaluz, а одні з апартаментів La Pepina на El Embrujo Playa належать його синові Борису та дружині Галині. 

"У цього пана, як і в кожного українського можновладця, руки в крові українських борців за демократію і громадянські права. Його маєток куплено на крадені гроші — адже зарплати українського владця на це не вистачить. Найкраще, що ми з вами можемо зробити — це засвідчити цьому панові свою зневагу. Представникам авторитарної влади, що гнобить власний народ і нищить демократію в своїй країні, нема чого робити в демократичній Іспанії. Хай забирається геть!", - ідеться у листівці.

вгору