Menu

Валерій Черняк пообіцяв піти у відставку, якщо за це проголосує сесія

  • Автор  vechirka.net
Валерій Черняк пообіцяв піти у відставку, якщо за це проголосує сесія

Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк, виступаючи перед людьми на першому засіданні Народної ради Черкащини у Будинку політпросвіти, заявив про намір написати заяву про звільнення з посади, повідомляє Інтернет-видання "Прочерк".

Це сталось тоді, коли він прийшов звітувати про результати переговорів з опозицією. Черкащани почали ставити йому запитання, зокрема, щодо недопущення депутатів на сесію облради, щодо Ольги Галушко, на яку хтось з вікна обласної ради скинув вазон. Втім ключовим питанням було те, чи подасть Валерій Черняк у відставку.

Нардеп Леонід Даценко зазначив, що після випадку з Ольгою Галушко для нього було б гідним кроком подати у відставку. Коли ж черкащани прямо запитали чи подасть він у відставку, то Валерій Черняк покивав головою і сказав «Так».

Потім, коли його знову почали допитувати чи серйозною була його заява, він ігнорував ці питання, подякував за те, що йому дали слово і пішов до виходу. На такі дії голови облради присутні відреагували криками «Ганьба!». Водночас на запитання журналістів після його виступу він уточнив, що подасть у відставку, якщо депутати за це проголосують на сесії обласної ради, яка відбудеться 30 січня.

Водночас заступник голови ОДА Едуард Івакін під час переговорів з опозицією заявив, що ніхто з керівництва облдержадміністрації у відставку подавати не збирається.

вгору