Menu

У Золотоноші обрано нового голову райради

У Золотоноші обрано нового голову райради

 63-річного Григорія Собченка, який керував райрадою 3,5 роки, замінив 55-річний Валерій Саранча.

На позачерговій сесії Золотоніської райради, що відбулася у понеділок, 24 лютого, із 57 присутніх на ній депутатів за Валерія Саранчу шляхом таємного голосування проголосувало 47 депутатів, 4 – визнано недійсними, двоє не голосувало, четверо були проти. Заступником голови райради обрано Олександра Нагаєвського, вчителя Кропивнянської школи. У списки була внесена єдина кандидатура Саранчі. Але в обговоренні називались імена Людмили Лосіцької – голови Золотоніської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, директора СТОВ «Чапаєвське» Анатолія Марченка, головлікаря районної лікарні Сергія Приймака та інших. Однак їх кандидатури не були внесені до бюлетеню через їхню відмову.

- На фоні подій, які відбувалися в країні, нині суперечливі почуття. Ми радіємо зміні владі, а з іншого боку нас чекає важка робота по створенню нової держави, – зазначив Валерій Саранча. – Ви ж розумієте, що ця посада тимчасова і вимагає великих зусиль у роботі. Ми ж країна молодої демократії. Люстрація повинна бути й необхідна, але починати її потрібно з себе, – додав Валерій Саранча.

Для Валерія Саранчі нова посада – ще й значне пониження в фінансовому плані. Отримуючи в СТОВ офіційну зарплатню у 12 тисяч гривень, нині вона становитиме 4,5 тисячі гривень.

Довідка: Валерій Саранча – член партії «Наша України» з 2005 року, заступник директора СТОВ «Пальміра»(до цього – директор ТДВ «Пальмірацукор»). Має дві вищі освіти – педагогічну й сільськогосподарську. Одружений, має сина, 30 років.

вгору