Menu

Сьогодні в Черкаській міськраді може з'явитися новий керівник

Сьогодні в Черкаській міськраді може з'явитися новий керівник

Депутати Черкаської міськради на пленарному засіданні розглядають питання про обрання нового секретаря міськради. На цю посаду було запропоновано депутата від ВО "Батьківщина" Миколу Добровольського.

На підтримку Добровольського було зібрано 31 підпис депутатів міськради. Однак під час сесії секретар міськради Віктор Білоусов зачитав звернення від фракції Вільних демократів, де вони відкликають 8 своїх підписів, бо вважають, що "Батьківщина" порушила принципи прозорості та вступила у переговори із Партією регіонів. Зокрема мається на увазі диктофонний запис, оприлюднений на кількох черкаських сайтах, де записано розмову між представниками "Батьківщини" і Партії регіонів.

У відповідь на це виступив депутат від "Батьківщини" Роман Діскант. Він заявив, що жодних кулуарних переговорів не було. Вони мали розмову із представниками Партії регіонів, під час якої дали відповіді на запитання останніх.

- Добровольський тимчасово виконуватиме обов'язки міського голови і до нього є кілька вимог. Зокрема, він має керувати містом до призначення позачергових виборів як міського голови, так і Черкаської міської ради, - сказав депутат.

На думку Дісканта, нинішня міська рада не відображає інтересів громади, бо деякі депутати змінювали по кілька фракцій.

- Чому саме кандидатура Добровольського? Та тому, що він є представником "Батьківщини", яка 4 роки була в опозиції до Партії регіонів. Також його кандидатура була погоджена після обговорення на засіданні Народної ради, - зазначив Роман Діскант.

Однак Вільним демократам не вдалося відкликати свої підписи. Директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаського міськвиконкому Володимир Шабанов пояснив, що законом це не врегульовано. Якщо депутати не проголосують за кандидатуру Добровольського, то після цього Вільні демократи зможуть висунути іншого кандидата.

вгору