Menu

Губернатором Черкащини таки стане Юрій Ткаченко?

  • Автор  vechirka.net
Юрій Ткаченко - другий зліва Юрій Ткаченко - другий зліва Фото із сайту "Дзвін"

Головою Черкаської облдержадміністрації таки призначать Юрія Ткаченка. Про це на своїх сторінці у "Фейсбук" написав народний депутат від Черкащини Леонід Даценко, повідомляє "Дзвін".

“Остання інформація – головою Черкаської облдержадміністрації попри протести громади таки мають призначити Юрія Ткаченка, екс-голову Черкаської ДПА при губернаторі Олександру Черевку. Зрозуміло, що він не відповідає критеріям. Якби не війна із Росією, мені було б навіть цікаво послухати пояснення з приводу цього призначення тієї політсили, за чиєю квотою проходить Ткаченко”, – повідомив нардеп.

Нагадаємо, що Черкащина відійшла за квотою до “УДАРу”, а прізвище Юрія Ткаченка вже звучало в контексті призначення на посаду голови ОДА. Однак після протестів громади і Народної ради, це кулуарне рішення призупинили. Сам Ткаченко також публічно відмовився від посади і навіть завіз разом із членами Народної ради Черкащини до Кабінету міністрів відповідне подання, де на посаду рекомендувався голова черкаської “Батьківщини” Анатолій Бондаренко. Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак пообіцяв у присутності журналістів, що рішення про призначення на найвищу черкаську посаду буде публічним.

вгору