Menu

"Я не хочу повернення команди Одарича-Бродського, тому йду в мери", - Анатолій Бондаренко

  • Автор  vechirka.net
"Я не хочу повернення команди Одарича-Бродського, тому йду в мери", - Анатолій Бондаренко

Про бажання балотуватися на посаду Черкаського міського голови у коментарі виданню "Кропива" заявив голова обласної організації ВО «Батьківщина» та керівник обласного штабу Юлії Тимошенко на президентських виборах Анатолій Бондаренко. 

- Я не хочу повернення до влади в Черкасах команди Одарича-Бродського, тому я прийняв рішення про висунення своєї кандидатури на посаду міського головив Черкас, - емоційно повідомив Бондаренко.

На запитання, чи це буде єдина кандидатура від трьох політичних сил «УДАРУ», «Батьківщини» і «Свободи», заявив:

- Наскільки я знаю то «УДАР» планує висувати свого кандидата. Я залишаюся на тій позиції, що має бути єдиний кандидат від цих трьох політичних сил і навіть залучення інших політичних сил та громадських рухів. Позицію «УДАРу» я не хочу коментувати, але сьогодні треба прямо сказати, якщо Ви висуваєте свого кандидата то Ви будете підгрувати Сергію Одаричу. В будь-якому випадку, я і наша політична сила будемо працювати над тим, щоб був один кандидат від демократичних сил. Більше того, сьогодні потрібно узгодити всі мажоритарні округи і я думаю в цьому питанні до нас долучиться не лише «Свобода», а й «Правий сектор», «Демократичний альянс» та представники громадськості, - пояснив Бондаренко.

Очевидно, що тепер боротьба за мерське крісло розгорнеться між Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренком.

вгору