Menu

Одарич уже уявляє, кого братиме на роботу, коли знову стане мером

Одарич уже уявляє, кого братиме на роботу, коли знову стане мером

У колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича кипить передвиборча кампанія. Окрім того, що він продовжує пошуки Сергія Тулуба, підозрюючи, що той у Росії, зараз екс-мер проводить зустрічі із виборцями і налагоджує співпрацю із політичними силами, програми яких спрямована на розвиток міста.

Сергій Одарич запевняє: уже налагоджено співпрацю зі штабом Петра Порошенка, аналогічні переговори ведуться і з командою «УДАРу». Екс-мер обіцяє, що всі домовленості будуть відкритими, без жодних таємниць та кулуарних переговорів. Гасло Миколи Булатецького «Перемогли Януковича – переможемо й Одарича» коментує неохоче.

– Я вже не дивуюсь нічому, що заявляє Микола Булатецький, – говорить Сергія Одарич. – Ми спілкуємось і будемо спілкуватися лише з тими людьми, які хочуть змінювати місто Черкаси, які хочуть щоб воно перетворилося на європейське місто. З людьми, в яких одна-єдина мета – нагадити комусь іншому – не спілкуюсь і спілкуватися не буду. У середовищі черкаських виборців кандидат у мери Бондаренко (очільник обласної «Батьківщини» - ред.) – невідомий для черкасців. Лисянка недалеко, багато черкасців знають негативний досвід роботи Бондаренка в Лисянці і вони зможуть об’єктивно прийняти рішення.

У нас принципова позиція: ми не будемо працювати із командою, де серед кандидатів-списочників чи мажоритарників буде хтось із 40 депутатів, які голосували за звільнення міського голови. Минулого тижня команда Вільних демократів прийняла рішення, що депутат міської ради не може бути чиновником міської ради. Для багатьох людей - це втрата інтересу в цій команді працювати. Це правило поширюється не лише на членів команди Вільних демократів, я як міський голова не призначатиму депутатів з інших політичних партій на посади в міській раді. Нові люди до нашої команди приходять щодня. Дуже багато молодих людей після подій Майдану долучаються до суспільної активності. Вони почали розуміти, що якщо сидіти вдома на дивані – світ не зміниться. Їм хочеться розуміти, що від їхніх зусиль щось залежить. Із тих людей, які звернулися в нашу команду, зараз активно працюють Іра Тітовська, Світлана Бондар, Катерина Коваленко.

вгору