Menu

"ОПОРА" звинувачує Одарича у фальстарті

"ОПОРА" звинувачує Одарича у фальстарті

Громадська мережа "ОПОРА", яка моніторить дотримання кандидатами умов законодавства, заявляє: Сергій Одарич розповсюдив інформаційні листівки із порушенням законодавства України. Сам екс-мер Черкас запевняє: оскільки виборча кампанія  ще не розпочалася, а кандидати не зареєстровані, то порушувати законодавство нікому.

У друкованому флаєрі було повідомлено, що Сергій Одарич і його команда Вільних демократів братиме участь у виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року.

– Нагадаємо, відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів, – ідеться у офіційному повідомленні "ОПОРИ".

Окрім цього, представники громадянського руху на Черкащині стверджують, що розповсюджувана листівка про здобутки Сергія Одарича та його команди Вільних демократів не має відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

– Ті, хто це говорить, не читають Закон України "Про вибори", у якому йдеться, що кандидати на посаду міського голови мають дотримуватися ряду правил. Кандидатом людина стає лише після того, як її зареєструє виборча комісія. Реєстрація кандидатів на посаду міського голови розпочнеться 25 квітня. Оскільки період виборчої агітації іще не розпочався, а кандидати на пост міського голови не зареєстровані, то й порушувати законодавство вони не можуть, – роз'яснює екс-мер Черкас Сергій Одарич.

вгору