Menu

"На першому місці у депутатів партійні інтереси, а не доля нашого міста" - Білоусов про депутатів

  • Автор  vechirka.net
"На першому місці у депутатів партійні інтереси, а не доля нашого міста" - Білоусов про депутатів

Після перерви сесії Черкаської міської ради, яку оголосив в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов через відсутність кворуму, у залі зареєструвалося 27 депутатів, повідомляє "Прочерк".

Ця кількість розчарувала Віктора Федоровича, і він вирішив звернутися до депутатів із словами, які ніколи не говорив.

– Кворум відсутній для нормальної роботи. Це вже не вперше. Я хочу сказати, що сьогодні окремих депутів окремих фракцій немає на місцях. Але я звертаюсь до депутатів із групи «Партія вільних демократів», які в повному складі відсутні. Я раніше цього не робив, але сьогодні скажу. Як тільки громадськість зацікавилася роботою асфальтобетонного заводу, депутат Ніна Набокіна не з’являється на сесію. Вже третій раз... – провів аналогії Віктор Федорович.

– Четвертий, – виправив його хтось із депутатів.

– Проблеми набирають серйознішого вигляду... Ситуація із міським розрахунковим центром... Я телефонував до голови депгрупи Олега Ліходькіна, але він не відповів. Сьогодні ми планували завершити розгляд Програми соціально-економічного розвитку і ухвалити бюджет розвитку нашого міста. Без цих двох документів місто фактично втратили б. Я розумію, що багато депутатів зараз готуються до виборів міського голови. Навіть не до виборів міського голови, а до виборів президента. На першому місті стоять партійні інтереси, а не доля нашого міста. Ми сьогодні мали виділити кошти на ремонт доріг, тротуарів, освітлення, ремонту шкіл та дитсадків, прибирання кладовищ перед поминальними днями. Це нагальна проблема. Ситуація із обвалуванням сміттєзвалища у Руській Поляні. Кожен день може бути фатальним для навколишнього середовища. Проект на обвалування вже готовий, є більше 12 мільйонів у нашому екологічному фонді. Ми могли б почати роботи. Могли б виділити кошти на капремонт ліфтів. Ви пам’ятаєте, що в минулому на це було передбачено 5 мільйонів гривень, 9 – у цьому. Є два шляхи. Або ми публікуємо список всіх відсутніх, і хай вони пояснять, чому зривають сесію. І не будемо проводити сесії до виборів. І вся провина ляже на депутатів... – зауважив Віктор Федорович.

На цих словах в. о. міського голови перебили, сказавши, що в залі є 32 депутати.

– Другий варіант запропоную, якщо не буде кворуму, – сказав Віктор Білоусов, після чого почалася «перекличка».

У результаті у залі зареєструвалося 33 депутати, чого було достатньо для роботи сесії.

– Нам треба попрацювати. Сьогодні ми мали б розглянути питання про виділення коштів через програму «Турбота» для сімей, які приїхали до міста з Криму. Сьогодні вже 10 сімей є таких. Тому я прошу тих 33 депутатів відповідально поставитися до цих питань, – попросив в. о. міського голови.

вгору