Menu

Анатолій Гриценко: «Не можна зранку боротися з корупцією, а після обіду красти»

Анатолій Гриценко: «Не можна зранку боротися з корупцією, а після обіду красти»

Кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко висловився про можливості української армії, перевибори рад та відповідальність за ситуацію в країні Юлії Тимошенко.

Про Юлію Тимошенко

—    Я хочу сьогодні акцентувати вашу увагу на тому, що країною править "Батьківщина" у союзі зі "Свободою" й "Ударом". Але "батьківщинівці" посідають усі ключові позиції: в. о. Президента — перший заступник Тимошенко, спікер – перший заступник  Тимошенко, керівник уряду — голова політради "Батьківщини", секретар РНБО, міністр внутрішніх справ і так далі… Тому сьогодні не варто слухати, що Юлія Тимошенко зробить, коли стане Президентом. У неї є всі можливості вже сьогодні це робити. Якби у мене були такі повноваження, я не здав би Крим і не було б цієї сумної сторінки в історії України.

Про можливості української армії

—   Справді, російська армія сильніша, але не настільки, як це сьогодні багато хто розповідає. Більше місяця тому я радив, як нам наростити свої потужності, але мене ніхто не схотів слухати. У Івано-Франківську дотепер стоїть винищувальна авіаційна бригада. Що вона там робить? Вона вже місяць має бути на аеродромах Полтави та Вознесенська! У Стрию, на Закарпатті, стоять зенітні комплекси, які захищають повітряний простір... Та не там простір сьогодні треба захищати, а над Донецьком, Луганськом, Сумами, Харковом, Миколаєвом. Ми маємо два авіаремонтні заводи у  Запоріжжі та Львові. Як ви думаєте, скільки літаків вони відремонтували за цих 40 днів? Жодного! Ми маємо Луцький завод з ремонту авіадвигунів, який за цей час також не полагодив жодного двигуна. За матеріальне та фінансове забезпечення завдань оборони відповідає Кабінет Міністрів України. За весь цей час Кабмін так і не прийняв рішення щодо тендерів. Вони вирішили проводити тендери по 45 днів, замість того, щоб скасувати їх і негайно закупляти все необхідне для війська. Верховна рада виділила 8 мільйонів гривень на мобілізаційне розгортання. Як гадаєте, скільки з тих грошей пішло на оновлення техніки і розгортання? Нуль. Це говорить про те, що у нас нульова влада.

Про перевибори рад 

—   Не можна зранку робити реформи і боротися з корупцією, а після обіду красти. Сьогодні більшість у Верховній раді складається і з тих, хто боровся з режимом Януковича, і тих, хто до останнього крав разом із ним, приймав 16 січня диктаторський пакет законів, який боляче вдарив і по Майдану, і по всій країні. Вони всі досі сидять там. Так само і хлопці з команди Тулуба досі тут сидять. Перефарбувалися і працюють собі. Тому для всіх, я думаю, зрозуміло, що ключовим завданням після президентських виборів буде у максимально стислі терміни переобрати Верховну раду та місцеві ради.

вгору