Menu

Юлія Тимошенко ще не знає, кого «Батьківщина» висуватиме на мера Черкас

Юлія Тимошенко ще не знає, кого «Батьківщина» висуватиме на мера Черкас

Кандидата на посаду міського голови Черкас від ВО "Батьківщина" визначать на відповідній партійній конференції пізніше. Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко під час брифінгу на Чигиринщині. 

Нині ж партія працює над тим, щоб урегулювати нинішню зовнішньополітичну ситуацію. Юлія Тимошенко заявила про намір Кремля висунути ультиматум Україні під час переговорів 17 квітня у Женеві.

За словами Тимошенко, перше, що вимагає Росія, організовуючи штучні агресії на сході – "вони хочуть, щоб ми прийняли Конституцію в редакції Кремля і щоб ця Конституція започаткувала в Україні ще приблизно 10 територій як АР Крим, а це федералізація, і щоб це зробити основою для подальшого розколу України".

Другий ультиматум, зазначила вона, це заяви щодо того, що Росія вестиме переговори з Україною лише за умови коли "Крим визнають невід'ємною територією Росії, і за це Росія готова заплатити нам, бачите, "великі" кошти, тому що вони хочуть відкупитися від тиску світу і від того, що Росія, по суті, втрачає фінансово-економічну стабільність і починає свій шлях самознищення".

Третій ультиматум, за її словами, "щоб ми ніколи не мали нічого спільного з ЄС, НАТО, з європейськими системами оборони".

Ще один ультиматум Кремля, зазначила лідер "Батьківщини", – це створення уряду за списком російської влади. 

Однак, за словами лідера "Батьківщини", цей ультиматум Україна не прийме і проситиме інші країни застосувати до Росії третю хвилю фінансово-економічних санкцій.

Сьогодні Юлія Тимошенко ще планує зустрітися із мешканцями села Червона Слобода Черкаського району та із жителями Черкас. Зустріч у Черкасах відбудеться на Театральній площі о 17.30.   

вгору