Потепління може прийти ближче до вихідних

Черкащина переходить із теплої частини малорухомої циклонічної системи у прохолодну. А це означає, що вітри змінять свій напрямок на північний, а атмосферний тиск почне зростати.

Купчасто-дощові хмари часом виливатимуться дощами, переважно невеликими. Такий прогноз дає начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Температура повітря, як для ночі, то буде достатньо високою +9..+11º, а вдень – досить прохолодно, лише +17..+19º.
Нестійка прохолодна повітряна маса з подібними погодними умовами пануватиме до кінця робочого тижня. У вихідні чекаємо на потепління. Помірно тепла з окремими дощами погода сприяє появі дружних сходів та первинному розвитку посіяних сільгоспкультур. Виїжджаючи на природу або беручи участь у місцевих заходах, не забувайте про парасольку.

Через загрозу сильних шквальних втрів черкащанам рекомендують триматися поодаль від ліній електропередачі та розлогих дерев. У разі виявлення пошкоджених об’єктів електричних мереж у жодному разі не наближайтеся до них та не намагайтеся усунути пошкодження самотужки. Це небезпечно для життя! Негайно повідомляйте про небезпеку ПАТ “Черкасиобленерго” за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, також мобільними номерами (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 чи за номером диспетчерської служби району електричних мереж, або управління ДСНС за номером 101.