Рідні довели. 90-річна бабуся пішла на річку топитися

90-річна бабуся з селища Єрки колишнього Катеринопільського району вирішила накласти на себе руки. Жінка пішла до річки Гнилий Тікич і вже зайшла у воду, коли її побачив випадковий перехожий. Він негайно зателефонував у поліцію. На місце події прибули старший лейтенант поліції Богдан Цірик та капітан поліції Анатолій Лимаренко. Вони теж залізли у воду й витягли звідти стареньку. Вона була у розпачі й не мала бажання жити. Сказала, що нікому не потрібна. Від медичної допомоги жінка відмовилася. Поліцейські доправили її додому та передали рідним.

– Рідня – це не ті люди, які можуть урятувати бабусю, – розповідає селищний голова Єрок Леонід Польовий. Вона має двох доньок, які би мали доглянути її в такому віці. Але одна з доньок п’є горілку. Інша – не сповна розуму. Внуки теж не надто добропорядні громадяни. Сталося так, що саме рідня й тероризувала бідолаху. Довели її до такого стану, що 90-річна жінка пішла топитися в річці. Зараз нею опікуються соціальні працівники. За станом здоров’я оформляємо їй першу групу інвалідності й будемо відправляти до профільного будинку-інтернату. Бо якщо не оформимо групу, то треба буде, аби за її перебування платили. А хто ж буде за неї платити.

До виходу на пенсію жінка працювала на місцевому плодоовочевому заводі.

На початку весни вистрибнула з вікна лікарні й померла жінка з селища Іркліїв Золотоніського району.  Вона лікувалася від коронавірусу й не змогла пережити самотність, коли інших пацієнток палати виписали з лікарні, а вона залишилася.