Menu

У Черкасах і далі перевозитимуть пільговиків Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
У Черкасах і далі перевозитимуть пільговиків Фото Ігоря Єфімова

Черкаські перевізники обіцяють і далі перевозити 16 категорій пільговиків (21 тис. осіб), хоч би й собі у збиток, повідомляє "Прочерк".

Зауважимо, що днями в деяких автобусах Черкас з’явилося оголошення, в якому зазначалося, що з 18 квітня перевізники «більше не в змозі власним коштом перевозити пільгові категорії пасажирів» через появу нового маршруту №36, який значною мірою перекриває деякі інші маршрути.

Як зазначила генеральний директор АТП 17127 Олена Куниця, таким способом перевізники намагалися привернути увагу громадськості до своїх проблем, спонукати її разом з перевізниками шукати виходу із складної фінансової ситуації: через подорожчання пального і запчастин, відсутність компенсації перевезення пільговиків, запровадження нового маршруту-конкурента перевезення пасажирів стає збитковим.

– Іншого способу звернути на себе увагу ми не мали, – наголосила Олена Куниця. – Так ми запрошували пільговиків, щоб вони допомогли нам відстояти перед міською владою їхні права на пільгові перевезення.

Під час сьогоднішньої прес-конференції у «Новій Добі» перевізники підтвердили, що й надалі перевозитимуть пасажирів-пільговиків стільки, скільки зможуть це робити з фінансових міркувань.

Держава виділяє щорічну субвенцію на перевезення пільговиків у Черкасах – 17 млн грн. Але всі ці кошти міська влада віддає комунальному підприємству «Черкасиелектротранс» (тролейбусному парку).

вгору