Menu

Облрада розпродує свій автопарк

Облрада розпродує свій автопарк

Черкаська обласна рада взялася до продажу автопарку свого автотранспортного підприємства. Усього планують продати 12 автівок. Заробити на них хочуть щонайменше 250 тисяч гривень. 

Чверть мільйона за такий автопарк наче не так вже й багато, однак директор АТП Володимир Канівець зізнається, у їх автівок чималий пробіг та й не такі вони вже й нові і представницькі. Окрім того є й багато інших факторів, що впливають на формування стартової ціни. Саме завдяки аукціону, з якого й продаватиметься автопарк обласної ради, автомобілі планують продати дорожче.

—       Це вперше підприємство проходить таку процедуру, — зізнається директор АТП Володимир Канівець. — Положення про продаж автомобілів сьогодні виставлено на сайті Черкаської обласної ради для загального обговорення. Протягом двох місяців черкащани можуть вносити свої пропозиції. Тим часом ми готуємо усю документацію, характеристику автомобілів, проводимо їх оцінку. Лише після проходження усіх цих процедур можна приступати й до продажу.  

З аукціону АТП хоче продати: дві «Волги» 2000 та 2001 року, OPEL Vectra 1997 року випуску, Opel Omega 2000 року випуску, Тойота Ленд Крузер 2002 року, Jeep Grand Cherokee 1996 року. Окрім того на продаж виставляють ще ще чотири автомобілі ГАЗ, уазік та бортовий ЗІЛ.

вгору