Menu

Юрію Ткаченку поскаржились на індичу ферму та незаконне захоплення землі

  • Автор  vechirka.net
Юрію Ткаченку поскаржились на індичу ферму та незаконне захоплення землі

28 квітня Юрій Ткаченко вислухав близько двох десятків черкащан, які прийшли до нього зі своїми проблемами на особистий прийом. Серед основних питань – соціальний захист інвалідів, земельні відносини, підтримка спортивної галузі.

Так, інвалід війни Іван Цимбал з Канева прийшов із питанням забезпечення його спецавтотранспортом, жителі села Лящівка, що в Чорнобаївському районі, жалілися на незаконне захоплення землі сільськогосподарського товариства, а селяни з Бубнівської Слобідки Золотоніського району виступили проти будівництва індичої фабрики в їхній місцевості.

Юрій Ткаченко запевнив, що всі проблемні питання, з якими прийшли черкащани, під його особистим контролем, вони будуть вивчені й вирішені. Відтак, він надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ОДА.

– Безпосереднє спілкування з жителями області дає змогу дізнатися про проблеми черкащан із перших уст. Усі люди, які прийшли на прийом, хочуть бути почутими й чекатимуть від влади реагування на їхні проблеми, – значив Юрій Олегович. – Тепер нам потрібно докласти максимум зусиль і знайти можливості для того, аби їм допомогти. До цього слід поставитися відповідально, адже люди сподіваються на нас.

Наступний прийом громадян головою облдержадміністрації відбудеться у вівторок, 13 травня, із 10-ої години ранку.

вгору