Menu

Для захисту області сформують батальйон територіальної оборони

  • Автор  vechirka.net
Для захисту області сформують батальйон територіальної оборони

Упродовж цього місяця в області створять батальйон територіальної оборони. Подібні батальйони вже працюють у 7-ми регіонах країни. Про це під час прес-конференції 5 травня повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Чисельність цього підрозділу сягатиме більше 400-т чоловік, а його основним завданням стане посилення охорони стратегічних об’єктів області та забезпечення діяльності органів державної влади (у тому числі й проведення виборів).

– У цьому батальйоні служитимуть люди віком від 19-ти до 45-ти років. Він буде створений з числа патріотів, які небайдужі до всіх тих подій, що відбуваються в країні, й мужньо нестимуть з метою захисту нашої області – підкреслив Юрій Олегович.

Повноваження щодо створення таких формувань покладені на обласний військовий комісаріат, а підпорядковуватимуться вони, безпосередньо, голові облдержадміністрації.

Фінансуватиметься така структура, за словами очільника області, за рахунок субвенції з державного бюджету, спонсорських коштів. Окрім того, на розгляд найближчої сесії обласної ради буде винесена відповідна программа для створення та фінансування цієї структури.

вгору