Menu

На вибори мера у Каневі ідуть 9 кандидатів. Серед них - рідна сестра Віктора Ніколенка

  • Автор  Лариса Зелененко
На вибори мера у Каневі ідуть 9 кандидатів. Серед них - рідна сестра Віктора Ніколенка

Канівська міська виборча комісія зареєструвала 9 претендентів на посаду Канівського міського голови, які братимуть участь у виборах 25 травня цього року.

Серед кандидатів більшість - відомі у місті люди. Зокрема, це перший заступник міського голови Ігор Ренькас. В органах влади пан Ренькас працює більше двадцяти років, довгий час працював головним архітектором Канева, був також і на посаді генерального директора Шевченківського національного заповідника. Ймовірно, це людина колишнього міського голови Василя Коломійця, який сам участі у виборах не бере.

Серед найбільш "озвучених" і перспективних претендентів на крісло канівського голови - місцевий підприємець Володимир Коржов. Він має значний виборчий досвід, упродовж чотирьох скликань обирався депутатом міської ради, був визнаний головним опозиціонером року. Брав участь і в "мерських" перегоних, здобувши на попередніх виборах міського очільника третє місце. Незважаючи не свою опозиційність до влади, пан Коржов взяв за правило не критикувати своїх опонентів, акцентувавши на тому, що він здатен зробити для громади. На противагу Коржову, його сват Ігор Сухобрус (ще один претендент на посаду мера) не оминає жодної нагоди виступити з гострою критикою діяльності місцевих чиновників.

Не отримавши підтримки депутатів міської ради під час голосування на посаду секретаря міської ради і одночасно виконуючого обов'язки міського голови місяць тому, представник фракції ВО "Батьківщина" у міській раді Євген Касич-Пилипенко вирішив взяти реванш на виборах міського голови 25 травня.

Йде на вибори лише одна жінка Людмила Сандига ­- рідна сестра останнього міського голови Віктора Ніколенка, який добровільно-примусово пішов з цієї посади 1 листопада минулого року.

Серед одіозних фігур - Леонід Грищенко, який на виборах 2012 року керував штабом Богдана Губського.

З нових імен у списку кандидатів - 33-річні таксист Сергій Бакум та безробітний Євгеній Гонтар, а такох викладач-"духовик" Канівського педагогічного коледжу Олександр Пінчук.

Серед кандидатів на посаду міського голови Канева лише  двоє представляють партії ­- Євген Касич-Пилипенко ВО "Батьківщинуц", а Людмила Сандига - Всеукраїнську партію "Дітей війни".

вгору