Menu

У Черкасах з доріг крадуть не лише люки, а й огорожі, що убезпечують водіїв

У Черкасах з доріг крадуть не лише люки, а й огорожі, що убезпечують водіїв

У попередні роки утриманням дорожніх знаків, люків та решіток зливової каналізації займалися підрядні організації, цьогоріч це робитиме КП «Черкаське лінійне експлуатаційне управління автошляхів». Сьогодні на підприємстві чекають проплат, для того щоб у першу чергу придбати викрадені мисливцями за залізом люки та решітки зливової каналізації.

— У нас єдиний вихід – купувати та заміняти люки та решітки зливової каналізації новими, які мають антивандальні замки. Мушу зауважити, якщо люк викрадають раз на місяць, то огорожі, які ми ставимо аби убезпечити водіїв від відкритих люків, крадуть на наступний день після їх встановлення. У підприємства ЧЕЛУАШ було 10 огорож, а на сьогоднішній день залишилась одна, — констатує начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

Для прикладу посадовець розповідає, що люк на перехресті вулиць Лісова просіка та Одеська встановлювали тричі. Решітку зливової каналізації на перетині вулиць Замковий узвіз та Гагаріна викрадали чотири рази.

— Правоохоронні органи не допомагають нам вирішити проблему викрадення люків. Щотижня з доріг міста пропадає шість-сім люків. Необхідно боротися з тими, хто приймає цей брухт. Коли викрали люк на перетині вулиці Руднєва та проспекті Хіміків, ми встановили там огорожу. Нам зателефонували місцеві, що хтось влетів і розбив цю огорожу. Поки ми приїхали, то вже й огорожі не було. Бомжі, кажуть, вкрали, — розповідає директор КП ЧЕЛУАШ Олександр Нікіпєлов.

Сьогодні ЧЕЛУАШ має три судові позови від автолюбителів міста, які постраждали через стан доріг. Допоки місто не може знайти грошей для утримання доріг у належному стані, міський бюджет має компенсувати автолюбителям збитки внаслідок ДТП.   

вгору