Menu

«Батьківщина» відкрила черкащанам доступ до пляжу, зрізавши паркан біля дачі Андрєєва

«Батьківщина» відкрила черкащанам доступ до пляжу, зрізавши паркан біля дачі Андрєєва

У суботу вранці активісти Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» власноруч зрізали паркан на ділянці землі біля дачі Андрєєва. Через той паркан люди не мали доступу до Дніпра, а також до 5 гектарів Соснівського лісу, який, на думку партійців, був обгороджений і переданий у чиюсь власність незаконно. Врешті пересічним черкащанкам прохід там було заборонено.

Дерев’яний паркан громадські діячі зрізали і акуратно поскладали поруч. У майбутньому п’ятигектарну площу землі планують передати на баланс одного з комунальних підприємств, яке б там благоустроїло територію, встановило вбиральні.

– Таким чином ми допомогли громадянам отримувати вільний доступ до водойми та лісу, – пояснює голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. – І одразу ж отримали вдячність від однієї з бабусь, яка була дуже задоволеною нашими діями. Паркан навколо цієї земельної ділянки був встановлений незаконно, як і передана в чиюсь власність самої земельної ділянки. Земля не перебувала ні на чиєму балансі. Паркан навколо самої дачі Андрєва ми не чіпали, адже та територія перебуває у комунальній власності Черкаської обласної ради.

вгору